MIST Kierunek Fotowoltaika

O Nas

Dlaczego MIST?

Zapewniamy Oszczędności

Dostosujemy rozwiązania do Twoich potrzeb, dzięki czemu maksymalnie obniżymy Twoje rachunki za prąd. Oferujemy uczciwe i konkurencyjne ceny, bez ukrytych kosztów czy niejasnych umów. Pomagamy otrzymać finansowanie oraz uzyskać zwrot środków w ramach programów rządowych. Umożliwiamy również płatność w transzach.

Kompleksowa usługa od A do Z

Zaczynamy od audytu energetycznego, robimy dokładny wywiad, badanie charakterystyki budynku i pomiary nasłonecznienia i zacienień. Planujemy, przygotowujemy projekt oraz dobieramy rozwiązania, sprzęt i urządzenia dla Ciebie. Wykonujemy instalację od A do Z, całość prac budowlanych i elektrycznych. Podłączamy gotową, uziemiona i zabezpieczoną instalcję. Dopełniamy formalności z operatorem sieci energetycznej, legalizujemy sprzęt, Pomagamy podpisać umowę.

Ekologiczna Misja

Pracujemy na najwyżej jakości podzespołach z wieloletnią gwarancją. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie odnawialnych źródeł energii, inwestujemy w najbardziej innowacyjne rozwiązania i technologie. Ciągle się szkolimy i doskonalimy nasz kunszt, żeby razem z Tobą zadbać o naszą planetę i Twoje oszczędności.

ponad

projektów indywidualnych
+ 0
projektów biznesowych
+ 0
miast
+ 0

Nasze Realizacje